Meet the engineers: із українських інженерів у національні зірки
Запит

Українська економіка потребує інженерів та промисловців. Проте кваліфіковані кадри все ще асоціюють роботу на вітчизняних заводах із занепадом і “совком” та мріють працювати за кордоном 🙁

Але без інженерів немає роботів, немає автомобілів, немає сучасних виробництв і медицини. Немає майбутнього.

Тож, як зробити професію інженера такою ж модною як і IT? – Подумали ми в PRoector.

Представити їхню роботу в “голівудських” людських історіях.

На кшталт фільму “Листопадове небо”, де ніхто не вірив в успіх школярів, які запускали ракети після уроків. Але врешті вони стали вченими в NASA.

Тож, разом із компанією Interpipe ми відправилися на пошуки таких надихаючих історій про простих українських інженерів, які будують сучасну технологічну Україну сьогодні.

А ще про тих, хто мріє ними стати.

Реалізація

Так, нашими героями стали молоді медики, що придумали “розумну крапельницю”, і студенти, що майже досягли стратосфери своїми саморобними ракетами.

45-річна кранівниця Олена Кучер, яка створила на своєму заводі команду з легкої атлетики, та 13-річний Кирило, який придумав робота для боротьби з космічним сміттям, чим викликав оплески генсека академії астронавтики!

Youtube 

Результат

За 1 рік проєкту ми відзняли 35 caption-video, які інтегрували в національні ЗМІ.

Загальне охоплення історій перевищило 25 мільйонів переглядів по всій країні.

У коментарях нам писали: “Тепер я щиро жалкую, що свого часу не пішов вчитись на інженера”.

Інженери з цих відео, про яких до цих пір не знав ніхто, стали героями новин на телеканалах Інтер, 1+1, СТБ, ICTV, видання Фокус, Голос країни, Ліга тощо.

Їх почали впізнавати на вулиці, потискати руки. На власному виробництві вони стали справжніми зірками. Тепер вже їхні колеги намагалися покращити свої показники, аби їх також “помітили”🙂

Це як нова віртуальна версія радянської “Дошки пошани”! – Зізнавалась наша героїня Олена Кучер. – До проєкту про нас ніхто не знав, тепер усі хотіли стати схожими на нас.